Борщів: “важким” підліткам пояснили, до яких наслідків можуть призвести наркотики й алкоголь

unnamedБорщівська кримінально-виконавча інспекція налагодила взаємно вигідну співпрацю з районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Останнім часом, кажуть фахівці, неповнолітні особи все частіше «переступають» закон і вчиняють кримінальні правопорушення. Тому серед підоблікових кримінально-виконавчої інспекції на Борщівщині з’являються особи, які не досягли повноліття.

Читайте також. Тернопіль: на наркотиках “хенд-мейд” щомісяця заробляв від 20 до 30 тисяч гривень

– Для таких осіб і провели лекцію на тему: «Відповідальність осіб, засуджених до покарань, не пов’язаних із позбавленням волі, за ухилення від відбування призначеного судом покарання та вчинення повторного злочину», – повідомив старший інспектор Борщівського РП Чортківського МВ КВІ управління ДПтС України в Тернопільській області Петро Скочиляс.

Під час лекції підлітки дізналися про основні чинники ризику щодо можливості скоєння злочинів неповнолітніми, а саме: про недостатній рівень правосвідомості та правових знань; брак організованої системи дозвілля; вживання алкогольних і наркотичних речовин; низький рівень правових знань батьків і недостатня увага з їхнього боку до виховання.

Читайте також. Козівський район: чоловік, який відсидів за вбивство, сам став жертвою вбивці

Також обговорили ще один напрямок профілактики щодо вживання підлітками наркотиків, алкоголю та до яких наслідків це може призвести.

Софія Левицька