Бородай сказав, хто ліквідував одіозних бойовиків “Моторолу”, “Гіві” і Захарченка (Відео)

Архівне фото: Захарченко несе потртрет ліквідованого "Мотороли", поруч - потртрет ліквідованого "Гіві"
Архівне фото: Захарченко несе портрет ліквідованого “Мотороли”, поруч – портрет ліквідованого “Гіві”

Бойовик “Моторола” загинув в окупованому “ДНР” Донецьку внаслідок кримінальних розборок, тоді як бойовика “Гіві” ліквідували українські спецслужби, а очільника терористичної “ДНР” Олександра Захарченка прибрали “глибоко законспіровані” агенти, які працювали ще в КГБ СРСР.

Про такі несподівані версії і подробиці ліквідації на окупованому Донбасі ватажків бойовиків заявив в ефірі російськогого ЗМІ Олекснадр Бородай, який разом із російським терориситом Гіркіним починав “рускую вєсну” на Донбасі, самопроголошення “ДНР” і “ЛНР” і був першим так званим “прем’єр-міністром ДНР”.

За версією Бородая, бойовик Арсеній Павлов ("Моторола") 16 жовтня 2016 року загинув від вибуху бомби, яку в ліфт його будинку в окупованому Донецьку підклали представники місцевого криміналітету.

Читайте також: «Реальний відморозок був», — «Гіві» про «Моторолу» у день похорону бойовика (Відео)

Терорист Михайло Толстих ("Гіві"), стверджує ідеолог "руского міра", був ліквідований в лютому 2017 року на базі своєї банди в окупованій "ДНР" Макіївці українськими спецслужбами.

Читайте також: Замість лави підсудних — могила: як у «ДНР» поховали терориста «Гіві» (Фото, Відео)

"Це була класична операція спецслужб", - заявив Бородай.

Читайте також: Україна два роки готувала ліквідацію «Гіві»: з’явились нова несподівана версія спецоперації

Він визнав, що версія про вбивство ветеранами КГБ СРСР в серпні 2018 року так званого "Глави ДНР" Олександра Захарченка у кафе "Сєпар" в Донецьку виглядає фантастично.

"Ви не повірите", - сказав Бородай, та додав, що в ліквідації Захарченка брали участь люди, яким під 70 років.

Читайте також: Справу одіозного терориста «Гіві» український суд відправив на дорозслідування

Щодо усіх цих ліквідованих бойовиків і російських найманців в Україні були відкриті кримінальні провадження за статтями ККУ "тероризм". Україна їх розшукувала, щоб засудити, а також як цінних свідків для майбутнього міжнародного суду в справі військової агресії Росії проти України.

Читайте також: Страх за своє життя? Захарченко втік від гробу «Гіві» (Відео)

Українські спецслужби свою причетність до ліквідації одіозних терористів "ДНР" завжди заперечували, вказуючи, що "Моторолу", "Гіві" і Захарченка прибрали російські агенти, щоб ті ніколи не дали свідчень в Гаазі про злочини Росії на окупованій РФ частині українського Донбасу.

Обережно - у відео риторика "руского міра".