Лабораторний центр МОЗ назвав місто Тернопільщини з найвищими показниками Covid-19

Від початку епідемії коронавірусу на сьогодні в Тернополі лабораторно підтверджено 7 тисяч 171 випадок Covid-19. Це найвищий показник серед усіх населених пунктів і районів Тернопільської області.

Про такі дані повідомляє Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України.

Як ідеться в повідомленні, Тернопіль є лідером в області як за згальною кількістю виявлених з початку епідемії випадків коронавірусу, так і за кількістю летальних випадків Covid-19 та кількістю пацієнтів, які вже вилікувались від коронавірусної інфекції.

"Загалом випадки підтверджено: м. Тернопіль - 7171 (5418 одужало, 83 летальних, 1670 продовжують хворіти)", - повідомив сьогодні обласний лабораторний центр про показники захворюваності на Covid-19 у Тернополі з початку епідемії.

Читайте також: Україна ввійшла у першу десятку світового антирейтингу країн із найвищими показниками Covid-19

Тернопіль продовжує демонструвати і найвищий серед районів області приріст нових випадків коронавірусу за добу. Так, за добу 26 листопада в Тернополі лабораторно підтверджені 72 із 300-сот нових випадків коронавірусу, виявлених в області. Єдиний за останню добу на Тернопільщині летальний випадок Covid-19 зафіксований також у Тернополі.

"Летальних випадків – 1 (чоловік 61 р. м. Тернопіль)", - проінформував  Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України.

Читайте також: В Україні за добу рекордно зросла кількість нових випадків Covid-19 і госпіталізацій

За даними обласного лабораторного центру МОЗ, загалом із початку епідемії коронавірусу на ранок 27 листопада в Тернопільській області лабораторно підтверджено 27 тисяч 49 випадків Covid-19, з яких 7 тисяч 171 - в обласному центрі.

Читайте також: Глава МОЗ назвав критерій, за якого в Україні запровадять локдаун (Відео)