Болотов втік з Луганська в Краснодон – “Права справа”

indexАктивіст Луганської громадської організації “Права справа” Дмитро Снєгірьов повідомляє, що терорист Болотов втік у Краснодон. Цю інфорамцію він повідомив Еспресо.TV

За словами Снєгирьова, наразі важко сказати, чи справді Бородай в Донецьку, адже лідери бойовиків періодично створюють видимість своєї присутності в тих чи інших містах.

«Те, що Бородай даватиме прес-конференцію, ще не означає, що він є в Донецьку. От наприклад по Луганську, часто прес-конференції записувались раніше зовсім в іншому місці. Таким чином створювалась імітація присутності. Ми відслідковували переміщення Болотова, коли раніше знімалась прес-конференція, чим робився вигляд його присутності в Луганську. А сам він в цей час був в місті Стаханові чи Краснодоні, де він до речі перебуває наразі», – сказав Снєгирьов.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що повернення так званого «прем’єр-міністра» терористичної організації «ДНР» Олександра Бородая до Донецька може бути лише імітацією для підняття бойового духу «бійців за Новоросію»