Бойовики зривають Меморандум, підписаний у Мінську – РНБО

Град- установка в соняшникахТерористи не зробили кроку для відведення свого озброєння калібром понад 100 міліметрів за 15-кілометровий рубіж зони АТО. Натомість українські військові такий крорк зробили. Про це повідомив речник інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко.

“Якщо терористи починають відводити озброєння, те саме зроблять і українці. Але українці зробили вже один крок для того, щоб відвести це озброєння. Вони підготували майданчики для цього. Терористи цього не зробили”, – сказав Андрій Лисенко.

Він уточнив, що українські військові готові це зробити, але після бойовиків.

“За умови початку такого ж руху з боку терористів українські військові також почнуть виведення озброєнь, котрі мають калібр більше 100 міліметрів”, – заявив речник інформаційно-аналітичного центру РНБО.

Нагадаємо, 19 вересня в Мінську сторони українського конфлікту підписали меморандум, який передбачає загальне припинення вогню і створення 30-кілометрової буферної зони під наглядом ОБСЄ.

Водночас раніше у РНБО заявляли, що до моменту виконання основного пункту домовленостей, досягнутих у Мінську – припинення вогню - мова про виконання інших пунктів, зокрема відведення військ, не йде.