Бойовики зняли ланцюг: ОБСЄ заявила про розблокування своєї бази в Горлівці

Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ з базуванням в окупованій “ДНР” Горлівці відновила патрулювання на Донбасі.

Про відновлення роботи міжнародні спостерігачі повідомили у звіті СММ ОБСЄ. 

Як ідеться в повідомленні, по обіді 18 жовтня сепаратисти зняли ланцюг з воріт на виїзді з готелю, де базується місія міжнародних спостерігачів.

“О 15:40 18 жовтня команда Місії зауважила, що зафіксовані раніше навісний замок і ланцюг (Оперативний звіт СММ № 20/2021 від 17 жовтня 2021 року) прибрали з автомобільних воріт передової патрульної бази (ППБ) Місії в н. п. Горлівка (непідконтрольний урядові, 39 км на північний схід від Донецька) і що ці ворота були відчиненими”, – сказано в повідомленні.

В ОБСЄ зазначили, що встановлений раніше сепаратистами намет перед будівлею пункту дислокації Місії спорожнів, машини з-під нього поїхали. Тому спостерігачі Місії по обіді 18 жовтня залишили місце своєї дислокації для патрулювання, а потім і безперешкодно повернулися на базу.

Читайте також: Оприлюднені кадри затримання бойовика “ЛНР”, якого Кремль хоче використати для тиску на ОБСЄ і Україну (Відео)

Нагадаємо, що 17 жовтня проросійські бойовики заблокували виїзд із патрульної бази СММ ОБСЄ в окупованій "ДНР" Горлівці, заборонивши міжнародним спостерігачам залишати готель. Така ж ситуація з базою ОБСЄ в окупованому Донецьку, де сепаратисти досі блокують міжнародних спостерігачів у готелі.

Блокуванням роботи Міжнародної місії ОБСЄ російські окупанти домагаються звільнення бойовика "ЛНР" з російським паспортом Андрія Косяка, який озброєним потрапив у полон ЗСУ при розвідці українських позицій біля золотого під виглядом "спостерігача" так званої "СЦКК ЛНР".