Бойовики зняли блокаду з міжнародних спостерігачів в окупованому Донецьку: в ОБСЄ повідомили подробиці

Про намір припинити блокування готелю в окупованому Донецьку, де розміщена база місії ОБСЄ, бойовики “ДНР” повідомили міжнародних спостерігачів ввечері 23 жовтня.

Про це повідомила місія ОБСЄ в своєму щоденному звіті, оприлюдненому 25 жовтня.

Як ідеться в повідомленні, зняття блокади сепаратисти пояснили загрозою поширення коронавірусу в Донецьку. Тому блокаду бази місії ОБСЄ з мітингами і наметами припиняють. Натомість домагатись від ОБСЄ сприяння звільненню затриманого ЗСУ на лінії фронту озброєного російського бойовика Андрія Косяка сепаратисти продовжать в соцмережах.

За повідомленням ОБСЄ, ще 23 жовтня сепаратисти знімали на відео всі дії спостерігачів ОБСЄ, в тому числі при перевірці службового транспорту ОБСЄ на паркувальному майданчику біля заблокованого готелю в Донецьку. 

"СММ відновила регулярне патрулювання 24 жовтня", - йдеться у звіті ОБСЄ.

Читайте також: Оприлюднені кадри затримання бойовика “ЛНР”, якого Кремль хоче використати для тиску на ОБСЄ і Україну (Відео)

Як раніше повідомляла ІА "7 Днів-Україна", 17 жовтня проросійські бойовики за вказівкою Кремля заблокували виїзд із патрульної бази СММ ОБСЄ в окупованій "ДНР" Горлівці, заборонивши міжнародним спостерігачам залишати готель. Така ж ситуація з базою ОБСЄ була в окупованому Донецьку. По обіді 18 жовтня сепаратисти розблокували базу ОБСЄ в Горлівці, а в Донецьку це тривало досі.

Читайте також: Бойовики зняли ланцюг: ОБСЄ заявила про розблокування своєї бази в Горлівці 

Блокуванням роботи Міжнародної місії ОБСЄ російські окупанти домагаються звільнення бойовика "ЛНР" з російським паспортом Андрія Косяка, який озброєним потрапив у полон ЗСУ при розвідці українських позицій біля золотого під виглядом "спостерігача" так званої "СЦКК ЛНР".

Читайте також: Україна готова пустити Міжнародний Червоний Хрест до затриманого на Донбасі бойовика Косяка – МЗС