Бойовики змушують мешканців Донбасу ставати вегетаріанцями

Жителі окупованого Донецька скаржаться на відчутне подорожчання їжі у зв’язку з переходом на “плаваючий курс рубля”.

Як стало відомо Інформатору, обурення місцевих жителів вже виливається на донецькі інтернет ресурси.

“Чи потоне “плаваючий” рубль ще невідомо, але ринок вже починає захлинатися дорогими та неякісними товарами. Після переходу до “плаваючого” курсу рубля, м’ясо за старими цінами (дешевими їх назвати язик не повертається) також “спливло”. Замість колишньої ціни курячого філе за кг в 70 – 80 гривень, що в перерахунку давало 140 – 160 рублів, зараз просять 200 – 220 рублів. Виходить, що б не обіцяли глава “ДНР” і міністр фінансів, а ціна все-таки попливла разом з рублем. Не стали продавці дискримінувати і свинину, яка піднялася до 400 рублів за кг. Як діляться враженнями самі жителі Донецька: “схоже нас насильно вегетарианізують”.

Читайте також: У Донецьку з’явилися патріотичні… зошити (Фото)

Правда вина цього разу покладається не на Київ, а на місцеве керівництво. Втім, населення, незважаючи на заклик “міністра фінансів” Катерини Матющенко, все-таки купує м’ясні продукти за завищеними цінами.

Шлунок не мозок, до нього слова міністра фінансів важко донести. І це незважаючи на численні рейди по виявленню завищених цін. Хоча толк від них є, правда не той, який очікували: м'ясні ряди на ринках значно спорожніли, продавці не поспішають реалізовувати свій товар за невигідним для них курсом", - пише одне з видань.