Бойовики зірвали розмінування біля КПВВ “Мар’їнка” – СЦКК

пункт пропуску на Донбасі абстрактно27 грудня на ділянці біля КПВВ “Мар’їнка” на лінії розмежування на Донбасі вздовж автомобільної дороги Н15 українські сапери мали проводити розмінування, та бойовики це зірвали.

Про це заявила Українська сторона СЦКК, повідомляє штаб операції Об’єднаних сил.

26 грудня для безпечної роботи представників СММ ОБСЄ та інших фахівців під час проведення запланованих робіт як від ЗСУ, так і незаконних збройних формувань були надані гарантії дотримання режиму “Тиша”.

Планувалося, що роботу саперів, яких зобов’язалася виділити українська сторона, будуть забезпечувати патруль СММ ОБСЄ, а також спостережна група української сторони СЦКК.

Читайте також: Частина мешканців окупованого Донбасу зможе отримати свої українські пенсії вже сьогодні (Графік)

На час розмінування з 10 год 27 грудня до завершення виконання робіт планували перекрити рух авто і цивільного населення через пункт в’їзду-виїзду “Мар’їнка”, а людям запропонувати скористатися сусідніми КПВВ – “Новотроїцьке” чи “Майорськ”.

“На жаль, ввечері 26 грудня, коли всі організаційні заходи були погоджені, представники збройних формувань російських окупаційних військ цинічно в односторонньому порядку зірвали виконання запланованих робіт… У листі до представників СММ ОБСЄ вони зазначили, що відмовляються від своїх зобов’язань і не гарантують дотримання режиму “Тиша” під час робіт по розмінуванню”, – повідомляє українська сторона СЦКК.

Українська сторона СЦКК заявляє, що “такі дії окупаційної адміністрації та незаконних збройних формувань Російської Федерації вкотре наражають на небезпеку цивільне населення”.