Бойовики “здали” самі себе: показали, як обстріляли ЗСУ на Донбасі надпотужною зброєю (Відео, Мапа)

ф7Російські окупанти Донбасу обстріляли українських військових на передовій Донбасу із надпотужної зброї, прикриваючись мирним населенням окупованого “ДНР” селища Олександрівка.

Про це свідчить відео обстрілу, яке виклали в мережу самі бойовики, збрехавши у своєму повідомленні, що позиції українських військових знищені, хоч насправді це зовсім не так.

Читайте також: Бойовики вдарили по бійцях ЗСУ на передовій Донбасу надпотужною зброєю (Відео)

ф1

Обстріляли російські окупанти українських військових на Донецькому фронті снарядами УР-83, начиненими пластидом. Ця надпотужна зброя, призначена для створення проходів у мінних полях. Вона не заборонена для використання на Донбасі  Мінськими угодами тільки тому, що підписанти угоди в Мінську і не здогадувались, що російські окупанти можуть застосувати таке важке озброєння для обстрілів позицій українських військ.

Вдарили УРом бойовики по бійцях ЗСУ, які тримають оборону під Мар’їнкою.

Про такий надпотужний ворожий обстріл, що, на щастя, не завдав шкоди українським військовим, повідомляла на своїй офіційній сторінці у Фейсбук 24-а бригада ЗСУ.

ф2

Українські військові виклали в мережу фото не тільки наслідків ворожого обстрілу, а й залишки снаряда, по яких бійці ЗСУ чітко ідентифікували, що бойовики “ДНР” застосували проти них саме УР-83.

ф5ф4ф3

Бойовики ж через 10 днів після свого обстрілу опублікували відео, на якому – запуск того самого надпотужного снаряда УР-83, який влучив в укріплення українських військових в кінці червня цього року.

ф6На відео бойовики “ДНР” цинічно сміються, запускаючи з житлових кварталів  окупованої “ДНР” Олександрівки по околицях Мар’їнки смертоносний снаряд.

Це відео, викладене бойовиками, є черговим свідченням військової агресії російських окупантів на Донбасі і доводить, що бойовиків так званих “ДНР” і “ЛНР” справедливо називають терористами і військовими злочинцями. Для міжнародного суду, в якому Росію рано чи пізно судитимуть за агресію щодо України, такі відео проросійських бойовиків стануть доказами про злочини РФ на українському Донбасі, зокрема щодо фактів обстрілів цивільних мирних кварталів з-за спин мирних мешканців окупованих міст і сіл.