Бойовики заявили про вечірній обстріл селища Тельманове

артилерія стріляє зима красивоБойовики від учорашнього дня самі активно використовують артилерію, однак відповідальність за обстріл мирних мешканців Донбасу, схоже, традиційно вирішили перекласти на сили АТО.

Один із сепаратистських сайтів із посиланням на своїх так званих «воєнкорів» заявляє, що селище обстрілює «артилерія ЗСУ”.

«Мешканці знову знову сховалися в підвалах. Медики всіх хворих евакуювали в підвал, мирне населення змушене сховатися там же. Жителі селища не розуміють, з ким неонацисти знову воюють, артилерія рівняє селище з землею», – традиційно звинувачують бойовики українських військових в обстрілах мирних мешканців. Насправді ж цим завжди займалися терористи, розташовуючи свої вогневі точки впритул до житла мирних мешканців і провокуючи українських військових на вогонь у відповідь, щоб потім звинуватити в обстрілі сіл і міст.

Читайте також. «Час для перемир’я закінчився», — бойовики заявляють, сили АТО відкрили вогонь з артилерії

Нагадаємо, це вже друге за сьогодні звинувачення бойовиків у застосуванні силами АТО артилерії.

В РНБО ж заявляють, що українські військові не те що артилерію не задіюють, навіть зі стрілецької зброї вогонь у відповідь не відкривають під час перемир’я.

Читайте також. Бойовики почали використовувати важку артилерію та «Гради» — звіт РНБО за 20 грудня (Відео)

Натомість бойовики вчора самі заявили, що отримали наказ «знищувати вогневі точки противника» і для цього взялись активно використовувати артилерію.

Схоже, що друге за день звинувачення сил АТО в застосуванні артилерії має на меті їх дискредитацію і традиційну пропаганду бойовиків про те, що терористи «ДНР» хочуть лише миру.