Бойовики закривають свої блокпости на лінії розмежування на Донбасі

добро пожаловать в адСамопроголошена на окупованій частині українського Донбасу “ДНР” з початку доби 21 березня на тривалий час закриває всі свої блокпости на лінії розмежування.

Про це заявив так званий “глава ДНР” Денис Пушилін, повідомляють сепаратистські ЗМІ.

Закриття всіх блокпостів на межі з підконтрольною Україні частиною Донбасу очільник бойовиків пояснив загрозою коронавірусу.

На який саме термін бойовики скасовують пропуск мешканців Донбасу через лінію розмежування, Пушилін не повідомив, та заявив, що всі свої блокости на лінії розмежування бойовики “ДНР” закривають з початку доби 21 березня.

"Прийнято рішення про повне скасування переміщення громадян", - заявив так званий "глава ДНР" і додав, що повернутись додому з підконтрольних Україні територій мешканці окупованого Донбасу зможуть лише до вечора 20 березня.

Читайте також: Україна запровадила спецзаходи на лінії розмежування на Донбасі (Відео)

Як повідомляла раніше  ІА "7 Днів-Україна", українські КПВВ на лінії розмежування на Донбасі через загрозу коронавірусу запровадили обмеження щодо перетину лінії розмежування на Донбасі. Перетнути лінію розмежування з 16 березня у бік окупованих територій могли лише ті, хто має постійну реєстрацію на цих територіях. Так само потрапити на підконтрольну Україні територію могли тільки громадяни України, зареєстровані на підконтрольній Україні території.

Читайте також: Україна запровадила радикальні заходи на КПВВ на лінії розмежування на Донбасі через Covid-19 (Документ)

До того із 27 лютого Україна запровадила спеціальні заходи на лінії розмежування на Донбасі: на всіх КПВВ українські прикордонники почали міряти температуру тіла всім, хто перетинав лінію розмежування зі сторони окупованих територій.

ф1