Бойовики задумали диверсію, пов’язану з підривом авто ОБСЄ

ЛНР-прапорець на автоматіОкупанти Донбасу задумали чергову диверсію з дискредитації українських військових на Донбасі.

Як повідомляє штаб АТО з посиланням на військову розвідку, бойовики “ЛНР” для пропагандистських телеканалів Росії вирішили зобразити “укроДРГ”.

Саме на міфічних українських диверсантів бойовики “ЛНР” традиційно списують свої теракти. Так було і з підривом на міні автомобіля місії ОБСЄ.

Читайте також: Вигоріла передня і задня частини броньовика — з’вились кадри з місця підриву автомобіля місії ОБСЄ (Відео)

Українська розвідка дізналась, що цю інсценізацію терористи мають намір втілити біля села Сокільники Слов’яносербський району Луганської області (тимчасово окупована територія).

"Українські військові отримали оперативну інформацію щодо планування противником постановки бойового зіткненння за участю, начеб-то, української ДРГ на околицях села Новогригорівка з подальшим відходом «групи» на територію, підконтрольну Збройним силам України. Вказане інсценування подій пов’язане із підривом автомобіля СММ ОБСЄ 23 квітня 2017 року та спробами ворога покласти вину за загибель та поранення міжнародних спостерігачів на Збройні сили України" , - йдетсья в повідомленні.