Бойовики з “Нони” обстріляли дитячу лікарню Слов’янська – Інформаційний Опір

imagesТерористи у Слов’янську завантажили на трейлер підбиту самохідну артелерійську установку “Нона” і обстріляли з неї місцеву дитячу лікарню та житлові будинки. Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав керівник Центру військово-політичних досліджень, координатор групи Інформаційний Опір Дмитро Тимчук.

“Сумнозвісна “Нона” в Слов’янську виявилася частково паралізованою, але подає ознаки життя в руках терористів. Підбиту силовиками самохідку терористи завантажили на трейлер і тягають з позиції на позицію в житлових кварталах міста. За останню добу вогнем з цього знаряддя був накритий блок-пост силовиків. Також бойовики з “Нони” обстріляли місцеву дитячу лікарню та житлові будинки”, – написав Д.Тимчук.

Керівник Центру військово-політичних досліджень цікавиться “хто і яким чином постачає боєприпаси для самоходки”.

“Таке враження, що боєзапас у цієї “Нони” нескінченний (для довідки, штатний боєкомплект – 25 пострілів). Оскільки не виходить її знищити, то не завадило б для початку відповісти на питання, хто і яким чином постачає для неї боєприпаси”, – написаввін.

За словами Д.Тимчука, лише за останні два дні загинули вісім бійців Національної гвардії.

“Але командувач НГУ С.Полторак пообіцяв, що терористи відповідатимуть “за кожного вбитого солдата, військовослужбовця Нацгвардії та української армії”, – резюмував Д.Тимчук.