Бойовики визнають нові випадки коронавірусу на окупованому Донбасі

ф3На окупованому Донбасі кількість хворих на Covid-19 зростає. Це визнала російська окупаційна влада, повідомивши про зростання чисельності хворих на коронавірус і в самопроголошеній “ДНР”, і в самопроголошеній “ЛНР”.

Як повідомляють сепаратистські ЗМІ, станом на вечір 7 квітня на окупованій “ДНР” території виявлений 6-й хворий на коронавірус. Це чоловік, який 31 березня приїхав з Росії і на п’ятий день самоізоляції звернувся за медичною допомогою. Його госпіталізували в задовільному стані, а всіх контактних осіб ізолювали, заявили в так званому “міністерстві охорони здоров’я ДНР”.

ф2

Про зростання до чотирьох кількості хворих на коронавірус на окупованих “ЛНР” територіях заявила тамтешня окупаційна влада. Як повідомляють сепаратистські ЗМІ, четверо хворих на Covid-19 на окупованій частині Луганщини були виявлені станом на ранок 5 квітня. Відтоді про нові випадки коронавірусу окупаційна влада “ЛНР” не заявляла.

За твердженням так званого “міністра охорони здоров’я ЛНР”, серед виявлених хворих на коронавірус – один мешканець окупованого Слов’яносербського району і троє – з окупованих Антрацита і Красного Луча. Серед чотирьох хворих на коронавірус на окупованій частині Луганщини, важких немає, запевняють бойовики.

ф1

Читайте також: Бойовики «ДНР» зробили заяву через коронавірус: в ізоляції майже 250 людей

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», до кінця березня російські окупанти Донбасу не визнавали, що в самопроголошених «ДНР» і «ЛНР» є хворі на коронавірус. Перший випадок Covid-19 на окупованих «ЛНР» територіях бойовики визнали 30 березня. 31 березня наявність першого хворого на коронавірус визнала й так звана «ДНР».

Читайте також: Бойовики визнали наявність хворих на коронавірус на окупованому Донбасі

Зазначимо, що реальна ситуація з захворюваністю на коронавірус на окупованому Донбасі — невідома: російські окупанти з пропагандистською метою завжди приховували невигідну їм інформацію. Тому чи справді у самопроголошених «ДНР» і «ЛНР» наразі по 6 і 4 хворих на коронавірус, чи реальна кількість більша в рази, — невідомо.