Бойовики висунули умови припинення наступу: негайні мирні переговори у Мінську

imagesРосійсько – терористичні війська будуть і надалі наступати на позиції українських військових, якщо мирні переговори будуть зірвані. Про це заявили представники самопроголошених Донецької та Луганської народних республік Денис Пушилін та Владислава Дейнего, – передає Ріа-Новини.

«У разі зриву переговорного процесу в подальшому і продовження обстрілу населених пунктів ДНР і ЛНР ми залишаємо за собою право продовжити наступальні дії до повного звільнення території Донецької і Луганської областей», – заявив Денис Пушилин.

Також він додав, що вогонь зі сторони терористів буде припинений лише в тому випадку, якщо і українська сторона перестане стріляти. Пушилін стверджує, що так зване перемир’я сили АТО використали для того, аби провести перегрупування.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що керівник самопроголошеної Донецької народної республіки Олександр Захарченко заявляє, що бойовикам вдалося взяти під контроль населений пункт Вуглегірськ, що дозволило замкнути кільце навколо позицій українських силовиків поблизу Дебальцевого.

Також ми писали, що бійці збройних сил України під час наступу терористів на Дебальцеве знищили 30 танків бойовиків самопроголошеної "Донецької народної республіки". «Паніка серед новоросійських бетменів виявилася не липової, на Дебальцевському напрямку таки дійсно ще на підході було знищено до 30 танків бравого ополчення. При тому, що на прорив вийшло 40».