Бойовики підтягнули до Широкіне “Град” – полк «Азов»

imagesЗранку 9 березня з 09.30 год. бойовики почали штурм сил АТО, які дислокуються в селищі Широкине. Про це повідомляє прес-служба полку «Азов».

Вогонь вели з 120-тих мінометів (до речі, заборонених Мінськими угодами), а також стрілецької та снайперської зброї.

Об 11 год. терористи вивели на свої позиції танк. З метою припинення провокації, азовські танкісти відкрили вогонь у відповідь. В результаті чого знешкодили одну з вогневих точок противника. Терористи включили в бій РЗСВ «Град» (заборонена Мінськими угодами). А також завдали удари по нашому танку з ПТУРа. Техніку азовців бойовикам знищити не вдалося. Надійно спрацювала захисна броня. Екіпаж вцілів, легку контузію отримав командир танку з позивним Туман.

На допомогу підстріленому танку прийшла ще одна наша бойова машина, яка допомогла відбити атаку та евакуювати машину Тумана на безпечну позицію.

Бойові дії не припинилися навіть із настанням темряви. Увесь день українські військові успішно відбивали всі атаки ворога. Та не здали жодного метра рідної землі.

З нашого боку є 4-ро поранених українських бійців. З боку терористів є втрати в живій силі та техніці. Кількість їх уточнюється.

Звечора на підкріплення захисникам Широкиного підтягнулися додаткові сили.