Бойовики вперше за час перемир’я застосували “Град” (Відео)

Інтенсивність обстрілів позицій українських військових у зоні АТО зростає. Найгарячіше зараз у Донецькій області. Сьогодні журналісти стали свідками результатів падіння снарядів РСЗВ “Град”.

Про це повідомляє кореспондент Телеканалу новин “24”.

На Луганщині ситуація менш напружена. Хоча терористи з ЛНР також систематично відкривають вогонь по позиціях українських військових — із мінометів Також тут працюють диверсійно-розвідувальні групи.

У містечку Щастя стріляниною нікого не здивуєш, але наші бійці впевнені, що найстрашніше вже позаду. За другий рік війни на посту під назвою Фасад встигли обжитись: зробили спортмайданчик та кухню.

Читайте також: Донецьк здригається від стрілянини

Придумали навіть назви для своїх бліндажів: Аляска та Куба. У них переховуються від ворожих атак. Останнім часом вони почастішали.

В основному обстрілюють після 11 години ночі. Але це триває декілька хвилин. Далі вони заспокоюються,
— розповів один з українських воїнів.

Поки панує тиша, хлопці готуються до зими: облаштовують бліндажі та риють нові. Щойно починається обстріл — ховаються під землю.

Читайте також: У прес-центрі АТО розповіли, чим займалися терористи у п’ятницю 13-го (Відео)

У наших бійців є наказ вогонь не відкривати. Через таке псевдоперемир'я бойовики тепер не ховаючись у повний зріст розгулюють за кілометр від наших позицій.

Супротивники підвели на передову нову техніку і свіжу живу силу. Прибулі російські найманці зовсім не знають територію. Часто підриваються навіть на власних розтяжках. Наші ж хлопці запевняють: ворог не пройде. Адже за спиною Україна, яку вони захищатимуть до кінця.