Хабарі подвоїли: бойовики “ДНР” знайшли новий спосіб збагатитись на людях, які перетинають лінію розмежування на Донбасі

добро пожаловать в адРосійські окупанти на Донбасі не припиняють знущатись над тамтешніми мешканцями.

Так, задля власного збагачення бойовики “ДНР” навмисно влаштували у минулі вихідні вихідні на пунктах пропуску на лінії розмежування на Донбасі черги. Про це з обуренням масово пишуть у мережі мешканці окупованих “ДНР” територій, які намагались потрапити на підконтрольну Україні територію.

Бойовики”ДНР”, пишуть мешканці окупованого Донбасу, спеціально так повільно пропускали охочих перетнути лінію розмежування, що людям доводилось ніч, а то і дві ночі провести в машинах, чекаючи своєї черги.

У тих, кого ночувати в полі на лінії розмежування на Донбасі не влаштовувало, бойовики пропускали за хабар.

Читайте також: Бойовики встановили «тарифи» хабарів за перетин лінії розмежування на Донбасі. На КПВВ — ажіотаж (Відео)

При цьому розмір хабар російські окупанти вимагали у розмірі 2 тисячі російських рублів.

Це, обуруються в мережі мешканці окупованого Донбасу, вдвічі більше, як було навесні. Якщо на блокпосту “Каргіл” у квітні цього року бойовики “ДНР” брати 1 тисячу рублів хабара за пропуск без черги, то зараз, пишуть у мережі, розмір хабара за перетин лінії розмежування біля окупованої “ДНР” Горлівки зріс до 2 тисяч рублів.

Читайте також: Окупанти Донбасу Росії не довіряють? Хабарі на пунктах пропуску бойовики беруть не в російських рублях

При цьому, підкреслюють мешканці окупованого Донбасу, на українських КПВВ на лінії розмежування черга рухається швидко, без проблем і тим більше без хабарів.

“В Україні все чітко”, – підкреслюють дописувачі.

ф1ф2