Бойовики “віджимали” все що хотіли – як святкували Новий рік у Донецьку (Відео)

5c16c94761008305172d751032_319e0451Новорічна ніч у Донецьку минула під супровід ВІА ГРИ, Апіної та Потапа з Настею. Головною площею розгулювали озброєні люди, які «віджимали» все, що їм потрібно було.

Місцевий журналіст у соцмережі скаржиться про невдалу новорічну ніч у Донецьку. Зокрема, він розповідає, що озброєні особи позбавили його камери, бо «їм треба пофоткатися на пару днів».

«Шкода… Нового року в Донецьку… таке відчуття мене долає з перших хвилин січня… мене не налякав мороз, але дуже отруїли святковий настрій деякі особи, які забажали напідпитку тупо «віджати» камеру, тому що «їм треба пофоткатися на пару днів». Складно, звичайно, щось аргументувати п’яній людині з АК, або просто веселій компашці «з можливостями», – розповідає сепаратистський медійник.

Журналіст також скаржиться на місцеву владу за неорганізованість святкування Нового року. Особливо незадоволеними залишилися місцеві музичним супроводом новорічної ночі, де звучала ВІА ГРА, Потап і Настя Каменських, Альона Апіна та інші цим подібні.

Як бачимо на відео, людей на святкову площу Донецька вийшло зовсім небагато, чи то заради власної безпеки, чи з інших якихось причин.