Бойовики відступають з передової Донбасу – Стрєлков

Стрєлков в цивільному в півобертаРосійські окупанти Донбасу відходять з передової на другу лінію оборони на одній із найгарячійших ділянок фронту на Донбасі.

Про такий рух бойовиків “ДНР” повідомив на своїй сторінці у мережі колишній так званий “міністр оборони ДНР” Ігор Стрєлков, за безпосередньої участі якого РФ розв’язала війну на Донбасі.

За його даними, бойовики “ДНР” відходять назад на ділянці фронту біля Авдіївки, що в безпосередній близькості до Ясинуватської розв’язки під окупованим “ДНР” Донецьком.

"На Авдіївській промці почато відведення наших підрозділів на підготовлену протягом останніх місяців "другу лінію", - заявив російський окупант з посиланням на дані від бойовиків "ДНР".

За твердженням Стрєлкова, такий відхід бойовиків начебто є результатом переговорів "нормандської четвірки" в Парижі 9 грудня.

Наскільки правдива інформація про відхід бойовиків вглиб окупованої "ДНР" території - наразі невідомо.

Читайте також: Офіс Президента України уточнив комюніке «нормандського саміту» (Оновлений текст)

Як ідеться в підсумковому комюніке зустрічі "нормандської четвірки", для нового розведення сил на Донбасі, що має відбутись навесні наступного року, має ще бути "домовленість у рамках Тристоронньої контактної групи щодо трьох додаткових ділянок розведення з метою розведення сил і засобів до кінця березня 2020 року".

Як заявив Президент України після "нормандської зустрічі", наразі в Генштабі ЗСУ лише вивчають, де саме могли б бути нові ділянки розведення сил на Донбасі.

Читайте також: Що на Донбасі має змінитись за лічені тижні внаслідок домовленостей «нормандської четвірки» (Відео)

Чому, за повідомленням Стрєлкова, бойовики "ДНР" відходять з передової на одній із найгарячіших ділянок фронту Донбасу зараз - поки незрозуміло.

ф1