Бойовики відпустили “Комуніста”, якого засудили на 12,5 років

Віталій Кисельов ("Комуніст")
Віталій Кисельов (“Комуніст”)

Колишнього “заступника міністра оборони ЛНР” Віталія Кисельова (“Комуніста), проти якого за наказом Плотницького сфабрикували справу і суд, бойовики випустили з-за грат.

Про це повідомив у мережі журналіст-прихильник сепаратистів Серій Білоус.

За його даними, все ще засуджений і не виправданий чи амністований Віталій Кисельов зараз вдома, але “під домашнім арештом”, оскільки в бойовиків ще є до нього “питання”. Білоус запевнив, що його інформація точна.

Читайте також: Зачистки після перевороту ідуть повним ходом — Карякін заявив про смерть двох високопосадовців «ЛНР»

Нагадаємо, Кисельова і Ципкалова бойовики затримали, коли у вересні 2016 року Плотницький заявив, що в “ЛНР”, мовляв, була невдала спроба перевороту. Ципкалова забили до смерті на одному з перших допитів.

Читайте також: В «ЛНР» показали високопоставленого бойовика, якого ЗМІ Росії назвали мертвим (Відео)

Кисельова, повністю сфабрикувавши докази і справу за наказом “глави ЛНР”, засудили до 12,5 років за ґратами за нечебто “державну зраду”.

Після перевороту в "ЛНР" в листопаді цього року і втечі Плотницького в Росію, так звана нова влада в "ЛНР" визнала, що "Комуніст" сидить ні за що. Відтак справу його пообіцяли переглянути.

Читайте також: «Перебиті ребра з обох сторін», — у «Генпрокуратурі ЛНР» розповіли подробиці, як «шили» справу для Плотницького (Відео)

А поки просто випустили з-за ґрат.

Кількома днями раніше бойовики показували, як доправили Кисельова з камери в лікарню, аби підлікувати.

Читайте також: Фігурант сфабрикованої за наказом Плотницького справи поставив вимогу «Генпрокуратурі ЛНР» (Відео)

ф1