Бойовики відправляють в Росію пальму Мерцалова і паровоз

Бойовики вивозять у Росію унікальний експонат
Бойовики вивозять у Росію унікальний експонат

Дії і слова бойовиків доходять до абсурду. Чергову «геніальну» ідею оприлюднили терористи на сайті так званого «уряду і Верховної ради ДНР».

Там написано таке:

«Із 16 по 18 жовтня в Таганрозі проходять урочистості з нагоди 140-річчя з дня Першого з’їзду гірничопромисловців Росії. На виставці буде представлено експонат Музею історії та розвитку Донецької залізниці, повідомляє прес-служба Міністерства транспорту ДНР.

«Зараз йде процес відновлення зв’язків з дружньою нам державою, які 23 роки популістська політика Києва намагалася всіляко розірвати і нав’язати чужі нам стандарти. Сьогодні єдиний у світі екземпляр – паровоз 1929 року, який в народі називають «Зозуля», – вперше за 9 років покине рідний музей для того, щоб взяти участь у святкуванні ювілею. Експонат доставлять в Таганрог, відреставрують і представлять в Москві», – повідомив в.о. Міністра транспорту Семен Кузьменко.

Він також підкреслив, що по завершенню урочистостей паровоз повернуть у Донецьк.

«Це наше надбання, ми пишаємося своїм спільним минулим і робимо кроки до спільного майбутнього. Паровоз повернеться в Донецьк, як тільки завершиться захід», - заявив Семен Кузьменко.

Офіційним символом з'їзду є знаменита Пальма Мерцалова, яка також буде відправлена в Росію на час святкування. Передбачається, що у заході візьме участь Голова Ради Міністрів ДНР Олександр Захарченко», - пишуть бойовики.