Бойовики “ДНР” відновили знищену бійцями ЗСУ позицію і б’ють із неї по цивільних (Відео)

Так виглядала знищена бійцями ЗСУ позиція бойовиків "Крокодил" у кінці березня 2019 року. Фото - Фейсбук 24 ОМБр імені короля Данила
Так виглядала знищена бійцями ЗСУ позиція бойовиків “Крокодил” у кінці березня 2019 року. Фото – Фейсбук 24 ОМБр імені короля Данила

Російські окупанти на передовій Донбасу під час “хлібного перемир’я” інтенсивно відновлюють свою позицію “Крокодил” на териконі в передмісті окупованого “ДНР” Донецька.

Семе з цієї позиції бойовики в ніч на 28 липня в порушенян Мінських угод обстріляли з крупнокаліберного кулемета ДШК одиничними пострілами кулями калібру 12,7 мм пункт пропуску “Мар’їнка”.

Про це кажуть бійці 24-ї бригади ЗСУ, які тримають оборону під Мар’їнкою.

Читайте також: Куля прошила модуль наскрізь: бойовики вдарили по пункту пропуску на лінії розмежування на Донбасі (Фото)

Бійці саме “королівської бригади” навесні цього року дощенту знищили позицію “Крокодил”, яка була цілим укріпрайоном бойовиків.

Читайте також: «Це був їх бастіон», — бійці ЗСУ про подробиці спецоперації знищення одного з найбільших на Донбасі укріпрайонів бойовиків (Відео)

Оскільки ця позиція для російських окупантів є ключовою в обороні окупованого Донецька, бойовики зараз її відновлюють, користуючись режимом тиші.

"Спершу був невеличкий спостережний пункт з кількома людьми, а зараз користуючись перемир'ям вони стягують туди якомога більше різних будматеріалів", - кажуть бійці ЗСУ про дії бойовиків з укріплення знищеної раніше позиції.

Читайте також: Суцільні руїни: бійці ЗСУ показали результати ліквідації стратегічного бастіону бойовиків на Донбасі (Фото, Відео)

Українські військові, які тримають оборону на підступах до окупованого Донецька, кажуть, що і в час режиму тиші від 21 липня бойовики ведуть вогонь і вчиняють збройні провокації на цій ділянці фронту постійно.

Всі подробиці - у сюжеті Факти ICTV