Бойовики відновили стратегічний міст, який на окупованому Донбасі підірвали українські партизани (Відео)

Міс на окупвоанмоу Донбасі, підірваний українськими патріотами 19 вересня
Міст на окупованому Донбасі, підірваний українськими патріотами 19 вересня

Стратегічний автомобільний міст, яким Росія білими КамАЗами возила «гуманітарну допомогу» своїм найманцям на окупованому Донбасі, вибухом 19 вересня був виведений з ладу, та бойовики його відновили.

15 листопада бойовики “ЛНР” знову пустили автотранспорт мостом на вулиці Лутугінській в окупованому Луганську. Про це повідомляють сепаратистські ЗМІ.

У ніч на 19 вересня під чотири опори цього мосту над залізничною колією невідомими українськими патріотами була закладена вибухівка. Внаслідок її спрацювання три опори мосту були сильно пошкоджені і могли завалиться будь-якої миті. Так званий «міністр МВД ЛНР» Ігор Корнет тоді заявив, що під опори мосту були закладені бомби еквівалентом по 15 кг тротилу кожна.

Бойовики заявляли, що вже за кілька днів встановлять, хто влаштував вибухи, та про затриманих у цій справі так і не повідомили.

Читайте також: Бомби було 4: стали відомі дані про підрив стратегічного мосту на окупованому Донбасі (Фото, Відео)

Щоб відновити вкрай необхідний бойовикам “ЛНР” шляхопровід, російським окупантам Донбасу довелось витратити значний ресурс.

ф2

Бойовики і окупаційна влада “ЛНР” визнавали в сепаратистських ЗМІ, що заново зводили і заливали бетоном нові опори мосту.

ф3Окупаціна влада “ЛНР” витратила на цей міст не одну сотню тисяч рублів, надісланих Росією, а також витратила й чималі інші ресурси.

15 листопада бойовики відновили рух автотранспорту мостом, та навесні витрачати значний ресурс на цей шляхопровід продовжать – окупаційна влада “ЛНР” визнає, що на мосту потрібен ще один етап робіт.

Читайте також: «Все це роблять партизани», — Жемчугов розповів, як українські патріоти на окупованому Донбасі громлять ворога (Відео)

Як повідомляла раніше ІА “7 Днів Україна”, про те, що практично всі критично важливі для російських окупантів об’єкти інфраструктури на окупованому Донбасі виводять з ладу українські партизани, повідомляв організатор партизанського руху на окупованому Донбасі Герой України Володимир Жемчугов.