Бойовики в паніці: всі лінії їх оборони під Докучаєвськом українські військові можуть знести одним ударом

АТО-звільнимо місто -прапор У над терикономБойовики на Донбасі розуміють, що рано чи пізно військові ЗСУ зметуть їх з окупованої української землі.

Відтак бойовики вже не криючись пишуть у мережі, що воювати проти українських військових не можуть – не вистачає охочих помирати за “рускій мір”, крім того, вкрай погано організована і так звана “армія ДНР”

Зокрема, один із бойовиків у мережі написав, що 30 кілометрів лінії оборони так званої “армії ДНР”під окупованим Докучаєвськом “існує лише на картах”. Насправді в окупантів нема належних для бойових дій укріплень та фортифікаційних споруд.

Тому всі чотири лінії так званої оборони українські військові можуть легко знищити кількома ударами артилерії і вибити так терористів з ділянки фронту шириною у 30 км.

ф1

Читайте також: Бойовикам «ДНР» під окупованим Докучаєвськом пропонують здатись на милість України (Фото)

Нагадаємо, що ще в березні 2016 року 72-а бригада ЗСУ заявляла про те, що фактично оточила окупований Докучаєвськ і готова зайти в місто, як тільки буде команда.

Читайте також: Докучаєвський котел: українські бійці сказали, за який час зможуть взяти місто (Відео)

У листопаді 2016 року бійці 30-ї бригади ЗСУ, які тримали оборону під Докучаєвськом, стверджували, що на штурм Докучаєвська, аби взяти місто, українським військовим буде достатньо двох годин.

Читайте також: «Я брав участь у трьох операціях по віджиму сірої зони», — учасник АТО з Горлівки сказав, коли закінчиться війна на Донбасі (Відео)