Бойовики успішно обстрілюють самі себе: повні дані Міноборони України про події на Донбасі (Відео)

сит на 3 січняРосійські окупанти Донбасу зменшили кількість обстрілів позицій українських військ натомість б’ють по своїх же позиціях.

Як повідомляє Міноборони України з посиланянм на українську військову розвідку, серед окупаційних військ РФ на Донбасі останні кілька діб бойовики відкривали так званий “дружній” вогонь – били по своїх же позиціях.

Читайте також: Знищена військова техніка ворога — офіцер ЗСУ повідомив про втрати російських окупантів Донбасу за 2 січня

За повідомленням ГУР Міноборони України, такі обстріли своїх позицій вели кілька підроздфілів російських окупаційних військ. “дружній” вогонь бойовиків по своїх українська розвідка пояснює поганою комунікацією між підрозділами так званих “армій” смопроголошених “ДНР” і “ДНР”, а також поганою дисципліною та великою кількістю алкоголю, вжитою бойовиками в останні дні.

Читайте також: На українських бійців на передовій Донбасу полюють російські снайпери: «Більшість — жінки» (Відео)

Втрати, які зазнають бойовики внаслідок таких обстрілів, рсоійські окупанти намагаються сховати за брехнею про “обстріли ЗСУ”.

За добу ж 2 січня на Донбасі російські окупанти 4 рази відкрвиали вогонь по позиціях ЗСУ. Втрат внаслідок цих ворожих обстрілів минулої доби, як і за перші пів доби 3 січня, серед бійців ЗСУ немає.

Читайте також: Бійці ЗСУ розповіли про підступність російських окупантів на Донбасі: «Підкрастись поближче і знищити хоч когось» (Відео)

За повідомленням українського боронного відомства, за перші 12 годин доби 3 січня бойовики на ДОнбасі вчинили по українських військових один обстріл, що тривав близько пів години.
Важке озброєння російські окупанти на Донбасі останні півтори доби не застосовували.

Читайте також: Бойовики прицільно обстрілюють позиції ЗСУ у трьох точках Донбасу (Мапа)

Зведені дані Міністерства оборони України про події на Донбасі на 3 січня 2020 року: