Бойовики складають арештні списки священиків – Філарет (Відео)

60236Предстоятель Української Православної Церкви (КП) Філарет заявляє, що на тимчасово підконтрольних бойовикам територіях Луганської і Донецкеой областей, складені списки священиків УПЦ (КП), які підлягають арешту. Про це Філарет заявив після рожденственского богослужіння на брифінгу.

Також Філарет заявив, що у Криму склалася подібна ситуація і самопроголошені влади на півострові готують закон про націоналізацію храмів УПЦ КП.

“На Донбасі в тих районах, які окуповані сепаратистами і терористами, богослужіння повинно виробляти тільки духовенство Московського патріархату, а духовенство Київського патріархату, греко-католицької церкви, Римсько-католицької церкви та протестантів, не мають право. Їм, так звана влада, забороняє. Мало того, що вона забороняє, вона склала список священиків наших, підлягають арешту. У Криму подібна ситуація, але там в наших храмах відбувається богослужіння, але там готується закон для націоналізації храмів, культових споруд. Це означає, що у нас відберуть храми і вони будуть власністю держави, а кому вони це кримська влада передасть, ми не знаємо”, – скааз Філарет.

112