Бойовики ширять в мережі брехливу інформацію про начебто успішну атаку українських військ на Луганському напрямку

АТО-прапор Укр на вершечку сосни дуже потріпаний але гордийЗа даними сепаратистів, українські військові начебто відбили в бойовиків висоту, яка завжди була українською і відивати її самих у себе українським бійцям змісту ніякого нема.

В сепаратистських мережах шириться брехня, яку спростовують самі ж бойовики, заявляючи, що  неправдиві чутки пошируюють ті, хто далекий від бойових дій.

Так, колишній міністр оборони ДНР”ІГор Стрєлков, який давно у Москві, написав на своїй сторінці в мережі, що українські військові начебто відбили у бойовиків на Луганському фронті всі передові позиції біля селища Жолобок.

Інші дописувачі, близькі до командування бойовиків, написали, що нічого подібног оне було – висота, пр ояку пишуть сепаратисти, завжди була під контролем українських військових.

Читайте також: Бойовики готують наступ — 93 бригада ЗСУ

Нагадаємо, що бійці 93-ї бригади ЗСУ, які тримають оборону позицій в цьому районі Луганського фронту, заявили, що сьогодні від світанку окупанти взялись масовано поливати їх позиції вогнем іх крупнокаліберних САУ та іншого озброєння.

Читайте також: Дітей збираються евакуювати — штаб АТО заявив про можливість наступу бойовиків на Луганському фронті

В штабі АТО ситуацію підтвердили, підкресливши, що дії бойовиків можуть свідчити про початок наступу окупантів. При цьому, відзначили в штабі Антитерористичної операції,

ф2ф1