Бойовики щось замислили? Посилюють свої угрупування і охорону будівель “влади”

бойовик5 багато вибігають з вантажівкиТерористи на Донбасі, пеерставши потужно обстрілювати українських військових, тим не менше посилюють свою військову міць. Про це повідомив координатор “Інформаційного спротиву” Дмитро Тимчук.

За ними розвідки, терористи передислоковують своє важке озброєння, підганяючи його до місць нової дислокації. При цьому перекидають і живу силу. Так, в окуповану Горлівку, за даними Тимчука, прибули 120 бойовиків в так звану 1-у мотострілецьку брикаду “1-го Армійського корпусу”.

Крім того, за минулу добу “противник перекинув до н. п. Сніжне самохідну артилерійську батарею САУ 2С1 «Гвоздика» (5 установок) і рухомий пункт розвідки і управління на подовженій базі МТ-ЛБ. У м. Лутугине прибула бронегруппа (8 одиниць бойових броньованих машин – 6 БМП-1 і 2 МТ-ЛБ)”, повідомили в “ІС”.

Також, повідомив Тимчук, близько роти піхотинців бойовиків посилили складу бандформування, що діє біля Красногорівки і Мар’їнки.

Є рух терористів і на Маріупольському фронті – біля Саханки зафіксовано переміщення мінометної батареї бойовиків (міномети 2Б9 «Волошка»).

При цьому, проінформував Дмитро Тимчук, в окупованому Донецьку “різко посилена охорона адміністративних будівель, в яких розташовуються так звані «державні органи» терористичної організації «ДНР».