Бойовики різко збільшили кількість обстрілів – повні дані Міноборони України про події на Донбасі (Відео)

сит на 22 травняЗа перші пів доби 22 травня російські окупанти вчинили на Донбасі вже більше обстрілів, ніж за всю попередню добу.

Як повідомляє Міністерство оборони України, за перші 12 годин доби 22 травня російські окупанти вже 8 разів відкривали вогонь на Донбасі, порушуючи Мінські домовленості про режим тиші.

Зав даними українського оборонного відомства, всі сьогоднішні обстріли бойовики вчинили на Донецькому фронті.

Читайте також: Бойовики на окупованому Донбасі заявили про понад 660 випадків Covid-19

Зокрема, найінтенсивніші бойові дії російські окупанти ведуть неподалік ділянки розведення сил біля Богданівки, обстрілюючи українських військових з окупованого Петрівського.

Читайте також: Зеленський присвоїв звання Героя України комбату, загиблому на Донбасі

Для обстрілу позицій ЗСУ під Богданівкою та Верхньоторецьким російські окупанти застосовували сьогодні в тому числі міномети 82-го та 120-го калібрів.

Також під Богданівкою і Старогнатівкою російські окупанти атакували українських військових за допомогою бойових безпілотників.

Внаслідок скидання російськими окупантами на позиції ЗСУ під Старогнатівкою заряду ВОГ поранення отримав сьогодні один український військовий.

Читайте також: Стало відоме ім’я бійця ЗСУ, який загинув на Донбасі 21 травня (Фото)

В українському оборонному відомстві наголошують, що українські військові і далі впевнено контролюють ситуацію на Донбасі та дають відсіч на ворожі обстріли.

Читайте також: З застінок російських окупантів на Донбасі утік український полонений

Зведені дані Міністерства оборони України про події на Донбасі на 22 травня 2020 року: