Бойовики хочуть припинити вогонь у Донецькому аеропорту – волонтер

 

 imagesБойовики, які штурмують позиції сил АТО в аеропорту Донецька, звернулися до військових з проханням на деякий час припинити вогонь, щоб евакуювати своїх поранених і тіла загиблих. Про це на своїй сторінці в Facebook написала волонтер Тетяна Ричкова.

“Ситуація стабільна. Наші сили контролюють АП (аеропорт, – ред.). Вище командування на місці… прямо в гарячій точці “, – повідомила Ричкова.

Вона додала, що з боку бойовиків “надійшло прохання припинити вогонь, щоб забрати 300 і 200-х”. За словами волонтера, з боку українських військових йде потужна артилерійська підтримка.

“Боєприпаси в АП доставляються, бронетехніку особисто вів комбриг”, – підкреслила Ричкова.

Нагадаємо, активні бойові дії тривають в донецькому аеропорту вже три дні. Вчора вдень радник президента Юрій Бірюков повідомив про загибель одного бійця, ще 11 отримали поранення.

Вже ввечері один з бійців повідомив, що у них кілька поранених. Сьогодні вночі волонтер Олексій Мочанов повідомив, що захисники аеропорту втратили вбитими двох бійців.

У свою чергу в АП запевнили, що в Антитерористичному центрі розроблений план порятунку бійців, що захищають донецький аеропорт.