Бойовики проговорились про свій підступний план для ЗСУ при розведенні військ під Петрівським

ф1Російські окупанти Донбасу в ході запланованого розведення сил мають вийти з окупованого “ДНР” Петрівського, але для українських військових бойовики залишать вибухонебезпечні “сюрпризи”. Те, що на мінах бойовиків можуть підірватись і місцеві мешканці, російських окупантів не цікавить.

На відповідне повідомлення в сепаратистській мережі звернув увагу український блогер Necro Mancer.

У повідомленні один із командирів банди так званої "армії ДНР" російський найманець Руслан Псеуш написав, що на ділянці майбутнього розведення військ Петрівське - Богданівка бойовики під його командуванням заклали багато протипіхотних мін та інших вибухонебезпечних боєприпасів.

"З приводу розведення в Петровському. Коли ми йшли звідти в 18-му, то перед своїми позиціями залишили енну (багато) кількість ПМНок і ще деяких цікавих залізяк і сюрпризів. Де і скільки, не скажу", - написав російський окупант Донбасу.

Читайте також: Кадри з місця запланованого розведення військ під Петрівським на Донбасі: розбиті хати і таблички «міни» (Фото)

Коментуючи це цинічне повідомлення російського найманця, український блогер Necro Mancer зазначив, що наразі на мінних полях бойовиків постійно підриваються самі ж російські окупанти, бо карт таких мінних полів бойовики не складають.

"А потім дивуються, що члени (незаконних збройних формувань - ред.) постійно на своїх же мінах підриваються", - констатував український блогер.

Читайте також: Бійці ЗСУ показали свої нові позиції в місці запланованого розведення військ під Пктрівським (Відео)

Нагадаємо, що розмінування території, з якої в рамках розведення сил відійшов ворог, - один із етапів розведення, передбачених Мінськими домовленостями.

Читайте також: У бойовиків на Донбасі великі втрати: колона машин з російськими окупантами злетіла в повітря

Так, біля Золотого-4, де розведення сил стартувало 29 жовтня і триватиме загалом місяць, зараз якраз відбувається етап розмінування території, що почався 3 листопада.

Читайте також: Командувач ООС назвав нову дату можливого старту розведення військ під Петрівським (Відео)