Бойовики продовжують обстріли в місцях розведення сил і б’ють з артилерії

артобстрілРосійські окупанти продовжують цілеспрямовано зривати Мінські домовленості.

Як повідомляє штаб ООС, у Фейсбук, упродовж минулої доби серед 22-х обстрілів, які бойовики вчинили на фронтах Донбасу, був і обстріл біля Золотого. Саме в цьому місці за Мінськими домовленостями від 1 жовтня має відбутись розведення військ. Однак бойовики вже 23 доби обстрілами зривають там режим тиші, що робить початок розведення сил неможливим.

Крім того, 23 жовтня російські окупанти застосували для обстрілів позицій українських військ заборонене Мінськом озброєння – міномети та ствольну артилерію калібру 122. Внаслідок цих ворожих обстрілів втрат за добу 23 жовтня на Донбасі серед українських військових немає, як і з початку цієї доби.

Читайте також: Українські патріоти на окупованому Донбасі провели сміливу акцію — російські окупанти були безсилі (Відео)

У ніч на 24 жовтня, за повідомленням штабу ООС, російські окупанти вже двічі відкривали вогонь на Донбасі під Мар’їнкою.

Читайте також: Три російські окупанти знищені за кілька хвилин: Білозерська розкрила подробиці своїх легендарних пострілів (Відео)

ф1ф2