Бойовики прямою наводкою з гармат вдарили по українському селищу в тилу Донбасу: людей шукали у руїнах (Фото, Мапа)

Наслідки обстрілу, який вчинили осійські окупанти по Невельському. Фото – ФБ Павло Кириленко

Російські окупанти з гармат калібру 122 мм в ніч на 14 листопада вдарили по житлових кварталах Невельського. Це селище розташоване майже на 4 кілометри вглиб контрольованої Україною території Донецької області.

Як повідомляє штаб ООС у Фейсбук, нічний ворожий артилерійський обстріл тривав понад годину і завершився о 2 годині 18 хвилин 14 листопада. За даними Української сторони у СЦКК, російські окупанти били зі ствольної артилерії, розташованої біля окупованого “ДНР” селища Лозова.

"Місце обстрілу знаходиться на відстані 3950 м від фактичної лінії розмежування сторін, що свідчить про свідоме ведення збройними формуваннями РФ вогню по житловій забудові", - повідомляє Українська сторона СЦКК.

Прямим влучаннями бойовики пошкодили житлові будинки.

"Всього в межах населеного пункту Невельське зафіксовано 50 влучань снарядів, якими було зруйновано та пошкоджено житлові будинки, інфраструктура та прилегла територія за адресами: вул. Молодіжна, будинки 1а, 3/1, 4/1 та вул. Центральна, будинки 2/1 та 2/2", - проінформувала Українська сторона СЦКК.

За повідомленням голови Донецької ОДА Павла Кириленка, ворожий обстріл пошкодив щонайменше 4 житлові будинки. В одному з них під рунами внаслідок прямого влучання снаряду окупантів опинились двоє літніх людей. Їх у руїнах шукали рятувальники. На щастя, знайшли живими.

Дані про грубе порушення російськими окупантами мирних Мінських домовленостей щодо обстрілу тилового селища Невельське Українська сторона СЦКК передає в ОБСЄ.

Далі усі фото - ФБ Павло Кириленко