Бойовики посилили обстріли, ЗСУ відповідали вогнем- у бойовиків і ЗСУ є втрати (Фото, відео)

Тільки від початку вересня ворог обстріляв наші позиції 59 разів, з них 19 із забороненого Мінськими домовленостями озброєння. У їх наслідок один захисник України загинув, 13 отримали поранення, ще 8 бойові травмування.

На обстріли ворога військовослужбовці Об’єднаних Сил дають адекватну відповідь, повідомляють в ООС. За даними нашої розвідки, втрати ворога — 6 убитих і 12 поранених.

Збройні формування РФ за останні дні значно посилили обстріли на Донбасі не лише позицій українських військових, а й цивільного населення, повідомляє прес центр ООС у фейсбук. Одразу 6 населених пунктів опинилися під обстрілами. Загалом з початку доби окупанти 10 разів порушували режим припинення вогню.

Постраждалих серед цивільного населення немає. Але є втрати серед військових ЗСУ. Про це повідомили ООС. У результаті ворожого вогню один наш військовослужбовець отримав поранення несумісне з життям. 10 військових отримали поранення, зокрема 8 дістали вогнепальні осколкові поранення, 2 – бойові травмування.

Відео ІСТВ

Після надання першої медичної допомоги воїнів транспортували до лікувальних закладів. Стан здоров'я трьох захисників – середньої тяжкості, інших – задовільний.

На обстріли ворога наші захисники відкривали вогонь у відповідь.

На фото - результати обстрілу 11 вересня.