Бойовики посилили горлівську бандгрупу танками, БТРами та ЗРК «Стріла»

imagesБойовики продовжують перекидати важке озброєння на різні ділянки фронту. Так, вчора бойовики посилили горлівську бандгрупу танками, БТРами та ЗРК «Стріла». Про переміщення терористичних сил в Facebook повідомляє група «Інформаційний Спротив».

Російсько-терористичні війська, напевно, сприйняли чергове перемир’я, як шанс серйозно укріпитися на окупованих територіях. Сепаратисти продовжують перекидати російську військову техніку в різні частини Донбасу.

«Зафіксовано переміщення на північний схід від населеного пункту Ясинувата пересувного командного пункту російських військ – 8 спецавтомобілів і 2 критих вантажівки в супроводі 4-х БТР. З боку Єнакієве в район Горлівки прибула бронегруппа з 7-ми БМП-1,2; 2-х БТР-80, 2-х танків. У складі групи зафіксовано також 2 ЗРК «Стріла-10М», – йдеться у повідомленні «ІС».

«Преса України» повідомляла, що вчора, 5 березня, українські військові почали черговий етап відведення артилерійських систем з окупованих територій Донбасу. Силовики передислокують реактивні системи «Град» на відстань, яку узгодили в Мінських угодах.