Бойовики порушили перемир’я в районі Бахмутської траси – АТЦ

звантаженняУ АТЦ відзначають зниження активності обстрілів з боку незаконних збройних формувань на луганському напрямку. Про це повідомляє штаб АТО на своїй сторінці у Facebook.

Також, бойовики заявляють про намір дотримуватися мінські домовленості та почати відведення важкого озброєння на певну відстань.

“Проте інформація, яка надходить з різних джерел, свідчить, що бандити не поспішають виконувати заходи передбачені домовленостями, підписаними в Мінську, а навпаки продовжують нарощувати свій потенціал, посилюють інформаційний тиск на жителів як окупованої території, так і на підконтрольній українській владі і вдаються до несподіваних провокацій”, – йдеться в повідомленні.

Так, бойовики за минулий день один раз порушили режим припинення вогню і обстріляли зі стрілецької зброї позиції українських військових в районі Бахмутської траси.

В АТЦ підкреслюють, що українські військові виконують наказ про припинення вогню, не піддаються на провокації і готові дати відсіч терористам.

“Слід зазначити, що противник активно використовує безпілотні літальні апарати для проведення повітряного спостереження за певною місцевістю, контрольованої українськими силами АТО. За останніми даними зафіксовано 4 прольоту ворожих БПЛА”, – додали в штабі.

Також в АТЦ додали, що в населених пунктах, які знаходяться в смузі розмежування, тривають ремонтні роботи з відновлення електро – і водопостачання.

Додамо, сьогодні раніше в АТЦ повідомили, що бойовики вдаються до провокацій, обстрілюючи територію, тимчасово підконтрольну їм для того, щоб потім звинуватити в цьому сили АТО. Для цього бойовики використовують безпілотники.