Бойовики, полюючи на метал, розкрадають вже навіть труби діючих водогонів

Водогін

Так званий екс-голова “радбезу “ДНР” Олександр Ходаковський розповів, що бойовики вирізають Донбас на метал, викопують навіть труби водомережі. Він розповів, що такі дії проводять з дозволу “міноборони “ДНР”, передає Depo.Донбас.

Ходаковський зазначив, що бачив усе це на власні очі.

Читайте також: Ополченці п’ють, а їх «керівництво» привласнює чужі фірми — розчарований сепаратист про колишніх «побратимів»

“Я їхав на передову, з глузду з’їхати можна, труби викопують рекреаційні, водопостачальні. Стоять бійці, які виділені на цю ділянку. Під егідою “міністра оборони”.

Вирізали повністю наш завод донецький гумово-технічних виробів, який мав кілька ліній з виготовлення снарядів-патронів, і лінії з виготовлення лінолеуму. Навіть противник не зміг його знищити, наші ж вирізали його.

Шахта "Октябрьська" вирізана повністю, нічого не залишилося. Навіть копри ці нещасні ріжуть, не кажучи вже про рельси та кабель, який там всередині знаходиться. Нічого не залишилося, все це дружно пилять. Думаєте це піде солдатам? Ні в якій мірі.

Наш міністр оборони Кононов подав на реєстрацію в органи державтоінспекції 36 або 37 автомобілів особистих. Звідки це в нього? Дуже страшні речі відбуваються", - сказав Ходаковський.