Бойовики почали затримувати мешканців окупованого Донбасу для примусової служби в “армії”

Ілюстраційне архівне фото з відкритих джерел

Мешканці окупованого Донбасу на собі вже добре відчули, що таке “рускій мір”, тому воювати і гинути за нього не хочуть. Щоб поповнити лави бойовиків, російське командування не тільки посилило агітацію, а й взялося виловлювати мешканців окупованого Донбасу для насильної військової служби.

Про це з посиланням на дані української військової розвідки повідомляє Міністерство оборони.

Як ідеться в повідомленні, вербування для поповнення так званих “армій” самопроголошених “ДНР” і “ЛНР” російські окупанти посилили цього місяця.

"Збільшились обсяги реклами у ЗМІ, зросла кількість банерів і оголошень у громадських місцях. При цьому почастішали випадки безпідставного затримання чоловіків призовного віку з примушенням до проходження так званих курсів первинної підготовки або зборів з так званими резервістами", - повідомили в ГУР Міноборони України про дії російських окупантів.

Водночас українська військова розвідка відзначає, що мешканці окупованого Донбасу намагаються уникнути служби в рядах російських окупаційних військ.

"Спостерігається зростання небажання місцевого населення поповнювати лави окупантів, громадяни намагаються уникати призову та залучення до проходження зборів у складі підрозділів російських окупаційних військ", - наголосили у ГУР Міноборони України.

Читайте також: Росія готує призов до війська мешканців окупованого Донбасу

Як писала ІА "7 Днів-Україна", раніше ГУР Міноборони України повідомляло, що через нестачу бойовиків і російських найманців у так званих "арміях" самопроголошених "ДНР" і "ЛНР" Генштаб ЗС РФ розробив план призову мешканців окупованого Донбасу до цих "армій" із 2021 року.

Читайте також: Російські окупанти почали призов на окупованому Донбасі (Документ)

Так звані глави самопроголошених "ДНР" і "ЛНР" вперше з часу окупації Донбасу видали укази про початок весняного призову на строкову військову службу на окупованому Донбасі з 1 квітня цього року. Зараз у російських окупантів триває осінній призов до так званих "армій" самопроголошених "ДНР" і "ЛНР".