Бойовики пішли в наступ на Донбасі і окупували частину сірої зони

ДНР-разрухаОкупанти на Донбасі грубо порушили Мінські угоди.

Терористи окупували частину сірої зони біля Пісок під Донецьком. Про це повідомляє штаб АТО з посиланням на мобільну прес-групу ОТУ “Донецьк”.

За їх даними, бойовики намагались іти в наступ і далі, але українські військові зупинили ворога.

“Бойовики спочатку відкрили вогонь зі всієї стрілецької зброї. Далі почала працювати ворожа артилерія, під прикриттям якої терористи пішли в наступ. Наші десантники були готові до цього і відкрили вогонь у відповідь зі стрілецької зброї та гранатометів. Увійшовши в сіру зону ворожі підрозділи відчули сильний опір і зупинилися – чергова загарбницька атака була припинена”, – йдеться в повідомленні.

Зараз окупанти укріплюються на нових позиціях.

Командир підрозділу десантників із позивним «Фанат» розповів, що ворог завжди обстрілював наші позиції, а після «зимової сплячки» ще більше активізувався. Зараз бойовики активно проводять інженерні роботи та облаштовують свої позиції, а три дні тому внаслідок ворожого мінометного обстрілу троє українських десантників зазнали поранень.

- Ми виконуємо Мінські домовленості і першими вогонь ніколи не відкриваємо. Тільки коли є реальна загроза життю наших військовослужбовців, змушені подавляти вогонь ворога. Використовуємо лише дозволений калібр, - розповів «Фанат».

Окрім того додав, що противник постійно використовує для розвідки безпілотними, а вночі підходять диверсійно-розвідувальні групи, однак українські десантники їх відганяють.