Бойовики пішли на ризикований крок – нові Мінські домовленості не протримались і доби (Відео)

Піротехніки ДСНСУ 1 серпня розміновують підконтрольну Україні територію біля мосту в Станиці Луганській. Фото - РДА
Піротехніки ДСНСУ 1 серпня розміновують підконтрольну Україні територію біля мосту в Станиці Луганській. Фото – РДА

1 серпня російські окупанти порушили домовленості, досягнуті 31 липня на переговорах в Мінську – зірвали погоджений Тристоронньою контактною групою план продовження розведення сторін біля Станиці Луганської.

Як було домовлено в Мінську, задля початку відновлення мосту 1 серпня українська сторона мала почати розмінування території, прилеглої до переходу через Сіверський Донець, так бойовики український саперів ДСНСУ на окупований бік не пустили. Про такий зрив бойовиками Мінських домовленостей повідомила Станично-Луганська РДА.

Читайте також: Україна на переговорах у Мінську домоглася домовленостей на своїх умовах: «Почати негайно» (Відео)

На такий ризикований крок бойовики пішли, щоб в жодному разі не дати українській стороні навіть найменшої можливості повернути контроль над мостом у Станиці Луганській, який бойовики підірвали в березні 2015 року і всупереч Мінським угодам взяли під контроль частину цьог опереходу. Відтоді російські окупанти впродовж трьох років робили все, щоб не допустити розведення сил у Станиці Луганській.

Читайте також: Відновлення мосту у Станиці Луганській: стало відомо, що саме має зробити українська сторона, а що — бойовики (Відео)

Після першого етапу розведення військ у червні цього року бойовики перешкоджають переходу до другого етапу – забирати свої фортифікаційні споруди біля мосту відмовляються, а тепер не пустили й українських саперів, які 1 серпня провели розмінування біля підконтрольної Україні частини мосту.

Читайте також: Курт Волкер на мосту у Станиці Луганській за 500 метрів від бойовиків назвав умову швидкого завершення війни на Донбасі (Відео)

Те, що не пустять піротехніків ДСНСУ на підконтрольний їм бік мосту, бойовики “ЛНР” в Станиці Луганській передали через представнкиа ОБСЄ. Як це було – у відео Станично-Луганської РДА.