Бойовики підтягують на передову нове озброєння – ГУР

384065965

На тимчасово окупованих територіях сходу України російськими окупаційними військами продовжується порушення режиму припинення вогню. 

Противник збільшив кількість обстрілів передових позицій сил АТО зі стрілецької зброї, озброєння бойових машин піхоти, 82 та 120-мм мінометів, повідомляє прес-служба Головного управління розвідки Міноборони України.

Основні зусилля противника зосереджувались на ротації та посиленні підрозділів, їх доукомплектуванні та інженерному обладнанні передових позицій на напрямках: Сєверодонецький. У районах н.п.Хороше, Сміле, Степове підрозділи 1 мотострілецького батальйону замінені на підрозділи 2 мотострілецького батальйону 4 окремої мотострілецької бригади (Алчевськ) 2 АК (Луганськ) ЗС РФ; Слов’янський. У смузі відповідальності 7 окремої мотострілецької бригади (Дебальцеве) 2 АК ЗС РФ проведено ротацію підрозділів розвідувальної роти з’єднання;Донецький, Маріупольський. 27 вересня ц.р. у районах м.Донецьк та н.п.Октябр запланована ротація підрозділів окремого зенітно-ракетного дивізіону (Донецьк) та 2 мотострілецького батальйону 9 окремого штурмового мотострілецького полку (Новоазовськ) 1 АК (Донецьк) ЗС РФ відповідно.

Читайте також: Іде ескалація конфлікту — повні дані Міністерства оборони України про події на Донбасі (Відео) 

Для ведення повітряної розвідки позицій сил АТО та перевірки заходів оперативного маскування своїх військ противником залучались два тактичні безпілотні літальні апарати в районах н.п.Дебальцеве та Амвросіївка.

Командування ЗС РФ продовжує постачання паливно-мастильних матеріалів підпорядкованим з’єднанням та частинам 1 (Донецьк) та 2 (Луганськ) АК ЗС РФ з території Росії. До н.п.Ровеньки прибуло чотири цистерни з паливом (200 тонн).

У зв’язку з перебуванням представників місії ОБСЄ у районі н.п.Станиця Луганська командуванням 2 АК ЗС РФ введена тимчасова заборона на переміщення техніки 12 стрілецького батальйону (Красний Яр, Весела Гора, Обозне) 2 окремої мотострілецької бригади (Луганськ).

Українською стороною надана інформація представникам Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ про наявність танків, самохідних артилерійських установок та 122-мм реактивних систем залпового вогню “Град” у районах н.п.Стаханов, Гірне, Харцизьк та Новоазовськ.

Читайте також: Бойовикам на свої обіцянки начхати — кількість і потужність обстрілів на Донбасі збільшили в рази (Відео) 

Суттєве недофінансування витрат бюджету Росії на військові потреби з огляду на стагнацію російської економіки під тиском міжнародних санкцій, змушує російське окупаційне командування суттєво скорочувати витрати на утримання військових містечок на тимчасово окупованій території українського Криму, але не знижувати темпи благоустрою генеральських дач (зокрема у м.Севастопіль, вул.Челнокова та Суворова).

Протягом серпня-вересня 2016 року, повністю призупинено фінансування державних контрактів на забезпечення комунально-житлових послуг підрозділів Чорноморського флоту РФ, у т.ч. будівництво окремих об’єктів військової інфраструктури, охорону військових містечок, яка здійснюється підрозділами воєнізованої охорони, прибирання території військових містечок, вивезення сміття та лазнево-пральне обслуговування. З огляду на загрозу поширення інфекційних та паразитарних захворювань, медичної службою ЧФ РФ замовлені медичні препарати, у т.ч. для лікування педикульозу.