Бойовики підтягли до Горлівки “Гради” і “Урагани”

Протягом останнього тижня розвідувальними органами України виявлено 39 фактів порушення Мінських домовленостей щодо відведення озброєння та військової техніки. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міноборони.

Зокрема, у 15-км зоні (артилерійські системи калібром до 100 мм та танки), 14 фактів (всього 39 танків, найбільша їх кількість відмічена у районах населених пунктів Горлівка, Дебальцеве, Донецьк, Комсомольське, Луганськ, Моспине, Октябрь, Старомихайлівка). У 25-км зоні (артилерійські системи калібру від 100 мм) – 16 фактів (всього понад 53 артилерійські системи та САУ, переважна частина яких виявлена в районах Вуглегірськ, Горлівка, Докучаєвськ, Донецьк, Луганськ, Саханка, Ясинувата, Ясне).

При цьому, розвідувальні органи України продовжують фіксувати перебування біля лінії зіткнення реактивних систем залпового вогню. Так, протягом тижня у 35-км зоні встановлено 8 фактів перебування 22 одиниць реактивних систем залпового вогню БМ-21 “Град” в районах н.п. Горлівка, Донецьк, Макіївка, Октябрь. Крім того, 23 червня ц.р. зафіксовано дві реактивні системи залпового вогню 9К57 “Ураган” у районі н.п. Горлівка.

Читайте також: Бойовики з Горлівки «смалили» з великокаліберної артилерії (Відео)

Зазначена інформація доведена до керівників Спільного центру контролю та координації припинення вогню та стабілізації обстановки для документування і фіксації встановленим порядком.

Росія продовжує постачання озброєння та військової техніки на територію України, у т.ч. безпосередньо до лінії зіткнення.

За тиждень залізничними та автомобільними шляхами у підрозділи і на склади 1 та 2 армійських корпусів було доставлено не менш 1100 тонн пального та понад 260 тонн боєприпасів, не менше 10 од. 122-мм РСЗВ БМ-21 “Град”, не менше 20 танків, 17 бойових броньованих машин. Здійснюється також постачання ремонтних комплектів та запасних частин до бронетанкової техніки для її відновлення на окупованих територіях сходу України.