Бойовики “ДНР” підтвердили поранення свого комбата внаслідок спецоперації українських бійців (Фото)

Комбат бойовиків "ДНР" "Джордж"
Комбат бойовиків “ДНР” “Джордж”

На Донбасі важко поранений командир батальйону 9-го окремого штурмового полку бойовиків “ДНР” з позивним “Джордж”.

Як повідомляють сепаратистські пабліки, бойовик був поранений 21 червня на Маріупольському напрямку біля окупованого бойовиками населеного пункту Пікузи (до декомунізації Комінтернове – ред.) За даними сепаратистів, у бойовика важке поранення ніг, йому потрібна операція. Бойовики натякнули у своєму повідомленні, що грошей на це в пораненого бойовика нема.

Читайте також: Снайпер підрозділу «Мотороли» помер на окупованому Донбасі страшною смертю

ф1

Сайту "Миротворець" комбат бойовиків "Джордж" відомий як Георгій Георгійович Слєсаревський - зрадник України зі ф3Слов'янська. Для органів правопорядку України він - особа, що переховується: МВС України розшукує його за підозрою у ст. 260 ч.5 (створення незаконних воєнізованих формувань, що призвело до загибелі людей; карається позбавленням волі на строк від десяти до п'ятнадцяти років).

Читайте також: Два комбати бойовиків «ДНР» вже навоювались на Донбасі — бійці ЗСУ постарались

Як повідомляла раніше ІА «7 Днів-Україна», про поранення двох командирів батальйонів бойовиків «ДНР» на Маріупольському фронті проінформував український волонтер Роман Донік. За його даними, один із поранених комбатів дістав такі важкі ушкодження, що міг до 21 червня і не дожити. В іншого комбата окупантів, як писав український волонтер, важкі поранення ніг.

Читайте також: Нищівний удар «третьої сили»: стали відомі подробиці ліквідації командирів бойовиків «ДНР» (Фото)

У спільноті «Повернись живим»волонтер Андрій Римарук повідомляв про подробиці спецоперації під Пікузами і про знищення двох російських офіцерів. Як писав Римарук, за підсумками нищівного удару, який нанесла по бойовиках «третя сила», в окупантів Донбасу значні втрати в живій силі та військовій техніці: відомо про знищення кількох БМП і БТР та кількох військових вантажівок.