Бойовики під страхом покарання зганяють на військові навчання мешканців окупованого Донбасу

Російські окупанти продовжують інтенсивно тренувати так звані “армії” самопроголошених “ДНР” і “ЛНР” до швидкого застосування в боях на Донбасі. Для цього проводять військові навчання “резервістів”, яких зганяють до “військкоматів” під страхом покарання.

Як повідомляє Міністерство оборони України посиланням на дані української військової розвідки, у такий спосіб російське командування на окупованому Донбасі намагається виконати заходи, визначені єдиним планом бойової підготовки Збройних сил Росії.

"Із 7 червня у з'єднаннях і частинах першого та другого армійських корпусів проводиться "тиждень мобілізаційної готовності". Окупанти провели оповіщення особового складу мобілізаційного резерву та розгорнули об’єкти навчально-матеріальної бази для проведення заходів. При цьому так звані військкомати противника письмово попередили резервістів, які призиваються для участі у проведенні заходів, що у разі несвоєчасного прибуття на пункти збору, їх буде притягнуто до суворої відповідальності", - йдеться в повідомленні ГУР Міноборони України.

Читайте також: Російські окупанти забирають мешканців окупованого Донбасу до “армії” навіть без медкомісії

Як повідомляло раніше ГУР Міноборони України, 18 -22 травня цього року російське командування проводило на окупованому Донбасі масштабні командно-штабні навчання так званих "армій" самопроголошених "ДНР" і "ЛНР". Щоб залучити до цих навчань 3 тисячі "резервістів", мешканців окупованого Донбасу "військкомати" відправляли на полігони без проходження медкомісії.

У листопаді ж минулого року російське командування влаштувало на окупованому Донбасі військові збори так званих "резервістів", серед яких провело опитування про готовність служити в "арміях" самопроголошених "ДНР" і "ЛНР". Пройти в них строкову службу були згідні 15% опитаних, понад 50% відповіли, що будуть чинити супротив всіма способами, а 25% заявили, що втечуть від призову, покинувши окупований РФ Донбас.