Бойовики під керівництвом “Абвера” захопили владу у Горлівці

indexСьогодні, 13 травня, в Горлівській міськраді представники самопроголошеної “Донецької народної республіки” здійснили спробу захоплення влади в місті. До міського голови Євгена Клепа прийшли “народний мер” Олександр Сапунов з екс-першим заступником міського голови Едуардом Матюхою з наказом за підписом заступника командувача сил ДНР Сергія Здрилюка, відомого під оперативним псевдонімом “Абвер”, повідомляє місцеве видання Gorlovka.ua.

У листі покладається контроль за діяльністю міськради на Сапунова та Євгена Шевченка, а Матюха відновлюється на посаді першого заступника міського голови.

Мер Горлівки Клеп не погодився з цими вимогами. Після цього в кабінет увійшли четверо озброєних людей, і він був змушений написати заяву на звільнення за власним бажанням в присутності озброєних людей і начальника юридичного відділу.

Після цього Матюха провів нараду з працівниками виконкому, на якому закликав усіх до роботи під керівництвом представників ДНР. За словами співробітників виконкому, представники ДНР розшукували печатки і штампи Горлівської міськради.

Нагадаємо, Сапунов і Шевченко є членами громадської організації “Міський порядок”. Крім цього, Сапунов – так званий “народний мер”, раніше публічно зняв з себе повноваження депутата “Донецької народної республіки” та відповідальність за проведення референдуму в місті Горлівка.

Матюха був звільнений у листопаді 2013 р. за власним бажанням.