Бойовики перекриють гуманітарним вантажівкам Ахметова в’їзд в окупований Донецьк?

гум допомога фонду Ахметова вантажівка з анписомБойовики мають намір не пускати вантажі фонду Ріната Ахметова на окупованову терористичною “ДНР” територію.

Як повідомляє “Інформаційний спротив“, конфлікт із фондом “Допоможемо” виник тому, що фонд відмовився “акредитуватись” на окупованій території Донеччини.

“Між керівництвом «ДНР» та координаторами штабу фонду Р. Ахметова «Допоможемо» виник конфлікт через відмову останніх від акредитації на тимчасово окупованій території”. – йдеться в повідомленні “ІС”.

За даними "Інформаційного спротиву", такі свої майбутні дії терористи вже начебто погодили із куратором самопроголошених "республік"  Донбасу у Кремлі.

"З метою виконання умов «посадових осіб республіки» і отримання подальшого контролю за розподілом гуманітарної допомоги від фонду Ахметова, «комітетом з питань акредитації гуманітарних місій ДНР» планується блокувати в'їзд автомобілів фонду на територію «ДНР». Дані заходи здійснюються за погодженням з помічником президента РФ Ст. Суркова", - проінформували в "Інформаційному спротиві".

Додамо, що фонд Ріната Ахметова доправляє гуманітарну допомогу на Донбасс, в тому числі й на окуповані території, практично від початку конфлікту.