В руки бойовиків потрапили секретні документи про батальйон МВС

батальйон Торнадо - двоє біців з шевронами встикСекретні матеріали архіву МВС щодо батальйону “Шахтарськ” потрапили в руки бойовиків, матеріали виставлені на ресурсах хакерської групи “Кіберберкут”. Про це в ефірі телеканалу “112 Україна” повідомив командир батальйону “Торнадо” (колишній “Шахтарськ”, – ред.) Руслан Онищенко.

“Ми впевнені, що це не халатність, а усвідомлений акт, і швидше за все тут користь, тобто, терористи пропонують, за часту, гроші за інформацію і багато людей погоджуються продати українця за якісь 30 срібників. Ось ми бачимо на сьогоднішній день, що сталося, практично вся секретка батальйону “Шахтарськ”, “Торнадо”, це ті матеріали, які навіть я як командир не можу взяти просто так і погортати”, – сказав Онищенко.

Для інформації того роду, яка потрапила до бойовиків, необхідний доступ, і інформація може бути переглянута тільки в присутності інших людей.

До бойовиків також потрапила до рук інформація про родичів бійців, їх місце проживання, і тепер терористи шантажують військових.

"Схиляють до того, щоб бійці, для того, щоб врятувати свою шкуру, нібито, дали інформацію про офіцерів підрозділу, про родини офіцерів тощо. Тобто вони кажуть, що ми вас не чіпатимемо, не чіпатимемо ваших родичів, якщо ви скажете, де на сьогоднішній день зупинилася сім'я Онищенка, і ще деяких хлопців, які зі мною з першого дня", - розповів він.

Онищенко заявляє, що батальйон сподівається, що тих, хто злив інформацію, знайдуть, а також хоче дізнатися, як МВС має намір захистити життя їх родичів.

"Ми думаємо про безпеку, доведеться, звичайно, міняти місце проживання наших родичів, сімей", - розповів він.

Нагадаємо, сьогодні стало відомо, що на ресурсах бойовиків з'явилася інформація з фотографіями бійців "Шахтарська", а також створеного потім "Торнадо", один з бійців батальйону Денис Малихін заявив, що інформація була "злита" зсередини МВС, і розповів, що знімки, виставлені терористами є архівними, вони робилися для оформлення посвідчень та оригінали не видавалися на руки міліціянтам.