Бойовики обстріляли з гармат українське селище – загинула половина родини. Нацполіція уточнила дані про поранених (Фото)

ф439-річний батько і 13-річний син загинули на місці обстрілу, матір та інший син з важкими пораненнями були шпиталізовані. Спершу повідомлялось про те, що жінка померла, та поліція Луганщини офіційно підтвердила, що жінка жива і перебуває зі старшим пораненим сином у лікарні в Лисичанську.

Про обстріл бойовиками з гармат в ніч на 18 травня мирного селища Троїцьке у Попаснянському районі на Луганщині спершу повідомив у ранковому зведенні штаб операції Об’єднаних сил.

Глава Донецької обласної військово-цивільної адміністрації на своїй сторінці у Фейсбук розповів подробиці, вказавши, що родина, яка потрапила під обстріл, у Троїцькому не живе, а приїхала на дачу з Донеччини, де мешкає постійно.

Коли почався обстріл, спершу ховались у підвалі, та коли вийшли, у їх будинок влучив снаряд.

Павло Жебрівський повідомляв невдовзі після 9 ранку, що поранена жінка померла в лікарні, та вже за дві години повідомив радісну новину - дані про смерть жінки недостовірні.


ГУ Нацполіції у Луганській області офіційно підтвердило, що 36-річна жінка жива, її стан стабільний, 18-річного пораненого сина - також.

Правоохоронці повідомили, що за фактом обстрілу мирних кварталів селища Троїцького та загибелі двох цивільних  почато кримінальне провадження за статтею ККУ "теракт".

Поліція Луганщини опублікувала фото з місця злочину окупантів - це хата на вулиці Кузнєчній, 15 у Троїцькому, в яку влучив артилерійский снаряд бойовиків, убивши половину родини.

ф1ф2ф3ф4